Franchising &... ZNAČKA


Franchising & ... ZNAČKA

Jaké byly cíle a poslání konference?

Cílem konference byla výměna užitečných informací, zkušeností a názorů v oblasti využití loga, značky nebo vizuálního stylu. Ty se dotýkají snad každé obchodní firmy, která se chce prosadit v konkurenčním prostředí. U firem využívajících franchising je správné zacházení se značkou dokonce zásadním prvkem jejich úspěchu.

Program konference "Franchising &... ZNAČKA" byl sestaven tak, abychom se v jednom dni dozvěděli o logu, značce a vizuálním stylu vše důležité a pro své vlastní podnikání si odnesli konkrétní náměty a praktické návody.

Přednášejícími byli špičkoví odborníci na tvorbu a řízení značky, reklamu, franchising, známkové a autorské právo s dlouholetou praxí. Srozumitelně nás seznámili s podstatnými principy, aktuálními trendy a novinkami a v osobní diskusi odpověděli naše otázky.

O své praktické zkušenosti a postřehy z práce se značkou se rozdělili špičkoví manažeři dvou úspěšných obchodních společností jedné domácí a jedné mezinárodní.

Konference "Franchising &... ZNAČKA" je pokračováním cyklu odborných setkání zaměřených na významné aspekty ovlivňující úspěšnost podnikání ve franchisingu. Více »


Základní informace   Program konference

Fotoalbum z konference

partneři konference


Remax

SUBWAY

Penam

Jansen Display

FONT

Pompo

Franchise Club

Foxo


SmartWings


ODBORNÝ PARTNER

(doporučená odborná literatura)


Grada


HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER


MaM


Trend marketing


MEDIÁLNÍ PARTNEŘI


Profit

POKR


PARTNEŘI ČIFRA


VŠE

CzechInvest

ČMS

ČMA

Frankey franchising consulting

Sapiens